Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  VEDOUCÍ DATOVÉ ANALYTIKY a AI

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 80 000–160 000 Kč / měsíc

Pro našeho významného klienta, obchodní společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici VEDOUCÍ DATOVÉ ANALYTIKY a AI.

NÁPLŇ PRÁCE
  • vytvoření a zefektivňování strategie pro zpracování dat
  • zavádění AI do procesů společnosti
  • vyvíjení a implementace AI aplikací pro zlepšení procesů a výkon společnosti
  • vytváření AI ekosystému
  • implementace datového skladu a reportů ve vizualizačním nástroji (Power BI).
  • vedení tvorby a rozšiřování datového skladu a reportů
  • zajištění kvalitního a správného sběru dat
  • analýza dat a vyvozování závěrů pro podporu rozhodování
  • vývoj a implementace modelů strojového učení a umělé inteligence pro předpověď budoucích trendů
  • zodpovědnost za začlenění požadavků do roadmap a za dodání projektů a drobných zlepšení v rámci svého backlogu schválených požadavků
  • spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti pro zajištění efektivního využití dat na různých úrovních vedení společnosti
  • zodpovědnost za efektivní uspořádání a chod podpory na úrovni L2 až L4 ve svém technologickém portfoliu
  • identifikace nových příležitostí a možností pro využití dat k podpoře růstu společnosti.

POŽADUJEME
  • znalost data warehousingu a moderních trendů ve stavění datových skladů
  • znalost vizualizace reportů
  • dobrá znalost SQL, Python výhodou
  • zkušenost s integrací SAP systémů do datových skladů
  • zájem o oblast AI a zkušenost se zaváděním AI do procesů ve společnosti
  • analytické myšlení
  • schopnost navrhnout reportingová řešení dle businessového zadání
  • technické nebo ekonomické vzdělání (nebo ekvivalentní pracovní zkušenost)
  • schopnost dodat technická řešení
  • schopnost řídit komplexní IT projekty ve své oblasti

NABÍZÍME
  • spolupráci se stabilní společností
  • pohodovou a přátelskou atmosféru v týmu
  • zaměstnanecké slevy na veškerý sortiment
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní stravování za výhodné ceny
  • nové kanceláře, příjemné prostředí
  • MultiSport karta pro zdravý životní styl
  • firemní pojištění odpovědnosti
  • možnost kariérního růstu
  • sickdays
  • možnost neplacené volna
  • firemní telefon a notebook
  • kancelář na Praze – východ

V případě zájmu nám zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás

Máte zájem o nabídku VEDOUCÍ DATOVÉ ANALYTIKY a AI?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Dagmar Neuwirth z JOBSTART s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku VEDOUCÍ DATOVÉ ANALYTIKY a AI

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.